Одиссей +380444960470

Історія зарубіжних політичних вчень. Навчально-методичний комплекс в 4-хчастинах. Ч. 4. Кирилюк Ф. М. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Історія зарубіжних політичних вчень. Навчально-методичний комплекс в 4-х частинах. Змістовна частина ІV «Політична думка середини XIX - середини XX ст." Цей комплекс є невід’ємною складовою навчальної дисципліни «Історія зарубіжних політичних вчень». Він дає змогу з’ясувати та засвоїти зміст основних етапів історії зарубіжних політичних вчень, простежити осягнення людською думкою сутності політики та закономірностей її розвитку, а також особливостей її ідеологічного обгрунтування та ціннісного арсеналу суспільного буття. Ці положення можуть бути застосовані під час аналізу процесів формування державності й громадянського суспільства в Україні. Для студентів, аспірантів і виклапдачів вищих навчальних закладів.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Історія зарубіжних політичних вчень. Навчально-методичний комплекс в 4-хчастинах. Ч. 4. Кирилюк Ф. М. Центр учбової літератури замовити за нормальною ціною в інтернет каталозі книг odissey.kiev.ua з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва та України). Зателефонуйте експерту у інтернет каталозі книг odissey.kiev.ua і ми зробимо поставку у Миколаїв, Павлоград, Тернопіль та інші регіони країни. Книги по рубриках: Журнал Мир (Афіша), Довідкові видання, Культура. Культурологія або інший аналог вигідних товарів від виробника, зручно замовити з великого асортименту товарів. Краща пропозиція купити Історія зарубіжних політичних вчень. Навчально-методичний комплекс в 4-хчастинах. Ч. 4. Кирилюк Ф. М. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.