Одиссей +380444960470

Перевал у середині шляху. Як подолати кризу середнього віку та знайти новий сенс життя. Джеймс Холліс. Видавництво Ростислава Бурлаки


Оцінити:
«Перевал у середині шляху. Як подолати кризу середнього віку та знайти новий сенс життя» Джеймса Холліса досліджує феномен кризи середнього віку шляхом психотерапії, визначаючи, що у основі такої кризи лежить «перевал», який проходить кожна людина у своєму житті на етапі між підлітковим віком й старістю. Автор поставив собі на меті допомогти за рахунок цього твору людям правильно переосмислити життя й зробити переоцінку власних суджень, щоб визначити головні пріоритети для себе, не витрачаючи довгі години на рефлексії. Д. Холліс у своїй книзі демонструє як працює «перевал», даючи можливість під час знаходження в ньому знову навчитися відчувати власну значущість й робити більш свідомі вибори, глобально переосмисливши своє життя таким чином, щоб воно знову давало нових барв і відчувалося справді цікавим, без непотрібної сірості.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Перевал у середині шляху. Як подолати кризу середнього віку та знайти новий сенс життя. Джеймс Холліс. Видавництво Ростислава Бурлаки вибрати за хорошою ціною в книжковому інтернет каталозі Одіссей з оперативною доставкою у всі міста України. Наберіть нашому продавцю у книжковому інтернет каталозі Одіссей і ми зробимо доставку у Маріуполь, Луцьк, Ужгород та інші регіони країни. Книги по рубриках: Апаратне забезпечення, Українська проза, Кіноромани або інший аналог оригінальних виробів від виробника, зручно вибрати з великого вибору продукції. Вигідна пропозиція купити Перевал у середині шляху. Як подолати кризу середнього віку та знайти новий сенс життя. Джеймс Холліс. Видавництво Ростислава Бурлаки на сайті odissey.kiev.ua або за номером (066) 459 01 41.