Одиссей +380444960470

Велесова Книга. Священний кодекс слав'ян. Ілар Хоругин (Перевидання книги Велесова книга. Веди України-Русі. Піддубний Сергій)


Оцінити:
СВЯЩЕННИЙ КОД СЛАВ'ЯН «ІЛАР ХОРУГИН. ВЕЛЕСОВА КНИГА»

Розійшлося і третє видання «Велесової Книги – веди України-Русі», але замовлень на книжку не зменшилося. Чи слід чекати читачам на ще одне перевидання? Так, буде і четверте. З 2007 року досліджую Книгу. Я поставив собі за мету, скільки б часу і зусиль не коштувало, довести, що це ніяка не підробка, як стверджують невігласи від науки, і щоразу, до кожного видання знаходжу нові докази, що підтверджують автентичність твору. Зараз працюю над новими уточненнями, над новими коментарями. Натомість найближчим часом Книга має побачити світ в іншому ракурсі – як Священний код слав'ян «Ілар Хоругин. Велесова Книга». Виходить одразу два варіанти: колекційна – велика, повнокольорова 240 с. (перше фото) і звичайна – форматом 148х210, з двома кольоровими вкладками по 16 сторінок – всього 352 с. Робиться це з нагоди ювілеїв – 1150-ліття Велесової Книги і 1210-ліття її автора Ілара Хоругина, які випадають приблизно на 2024 рік Над виданнями працювали найкращі художники і дизайнери. Колекційне видання може бути неоціненим подарунком близьким людям, рідній школі тощо. Може використовуватися в релігійних службових відправах. Їх зміст:

ВСТУПНЕ СЛОВО

Як і коли з'явилася Велесова Книга
Коли, ким і де була написана Велесова Книга
Мова Велесової
Книги Справжні причини невизнання Велесової Книги
Докази автентичності Книги
Значення Велесової Книги
Ілар Хоругин ВЕЛЕСОВА КНИГА
Упущені дощечки БОГИ, ВІРА, КУЛЬТ І МОЛИТВИ ДАВНІХ СЛАВ’ЯН ЗА ВЕЛЕСОВОЮ КНИГОЮ
Релігійна система наших Пращурів
Ой, ти соловейко
Культ Мати-Слави
Ідеологія державності і перемог
Молитви за Велесовою Книгою
Завіти Отця Орія
Велика і Мала Борія (карта)
Зарубки на пам’ять
Словник Велесової Книги
Де що шукати

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ви нещодавно дивилися
немає товарів
Велесова Книга. Священний кодекс слав'ян. Ілар Хоругин (Перевидання книги Велесова книга. Веди України-Русі. Піддубний Сергій) підібрати та придбати за кращою ціною в книжковому онлайн магазині Одіссей з оперативною доставкою по Україні. Наберіть менеджеру у книжковому онлайн магазині Одіссей і ми зробимо доставку у Луцьк, Хмельницький, Хмельницький та інші куточки країни. Книги по рубриках: Записки мандрівників, мемуари, дослідження, Основи підприємництва, Угорська мова або інший аналог нових виробів від виробника, можна підібрати та придбати з багатого асортименту товарів. Приваблива пропозиція купити Велесова Книга. Священний кодекс слав'ян. Ілар Хоругин (Перевидання книги Велесова книга. Веди України-Русі. Піддубний Сергій) на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.