Одиссей +380444960470

Король, воїн, маг, коханець. Перевідкриття архетипів зрілої маскулінності. Роберт Мур, Дуглас Джиллетт. Видавництво Ростислава Бурлаки


Оцінити:
 "Король, воїн, маг, коханець. Перевідкриття архетипів зрілої маскулінності" від Роберта Мура та Дуґласа Жиллетта - бестселер і по суті посібник із психологічних основ мужності - зрілої та справжньої, - що буде цікавий як чоловікам, так і жінкам. Чоловіки зможуть побачити себе ледь не як у дзеркалі, визначивши свої недоліки та розвинувши свої позитивні чоловічі риси, а жінки після прочитання зможуть краще пізнати свого партнера та зрозуміти його патерни поведінки, усвідомивши, з яких причин він поводиться так чи інакше. Ця книжка презентує новий, по-справжньому свіжий погляд на чоловічу психологію та сутність його маскулінності, що допоможе багатьом чоловікам розібратися в собі та, можливо, переосмислити своє життя, що, своєю чергою, може призвести до успіху не лише в особистому житті, а й на кар'єрній стежці.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Король, воїн, маг, коханець. Перевідкриття архетипів зрілої маскулінності. Роберт Мур, Дуглас Джиллетт. Видавництво Ростислава Бурлаки підібрати за вигідною ціною в інтернет каталозі літератури Одіссей зі своєчасною доставкою у будь-який куточок Києва. Зателефонуйте менеджеру у інтернет каталозі літератури Одіссей і ми організуємо поставку у Кропивницький, Кривий Ріг, Чернігів та інші куточки країни. Книги по рубриках: Сад. Город. Квітникарство, Цивільне право, Історична література або інший аналог кращих виробів від виробника, зручно підібрати з великого асортименту товарів. Найкраща пропозиція купити Король, воїн, маг, коханець. Перевідкриття архетипів зрілої маскулінності. Роберт Мур, Дуглас Джиллетт. Видавництво Ростислава Бурлаки на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.