Одиссей +380444960470

Шість багряних журавлів. Елізабет Лім. Видавництво РМ (ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ)Шіорі’анма, єдина принцеса Кіати, має таємницю. В її жилах вирує заборонена магія. Того ранку, коли мали відбутися її заручини, Шіорі втрачає над нею контроль. Спершу ця помилка здається усмішкою долі, завдяки якій перенесли таке небажане весілля. Проте магія також привабила мачуху принцеси — Райкаму.

Райкама, яка й сама є чародійкою, проганяє пасербицю на заслання і перетворює її братів на журавлів. Вона застерігає Шіорі: за кожне слово, що зірветься з вуст дівчини, помиратиме один із її братів.

Самотня, без голосу й без копійки в кишені, Шіорі шукає своїх братів та з’ясовує, що навколо престолу точиться темна змова. І тільки Шіорі зможе навести лад у королівстві. Однак для цього їй доведеться довіритися паперовій пташці, примхливому дракону та хлопцеві, шлюбу з яким вона так люто уникала. Дівчина також мусить прийняти чари, стримувати які її вчили все життя, — і то за будь-яку ціну.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Шість багряних журавлів. Елізабет Лім. Видавництво РМ (ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ) вибрати та купити за найкращою вартістю в книжковому онлайн магазині odissey.kiev.ua з оперативною доставкою по Україні. Зателефонуйте фахівцеві у книжковому онлайн магазині odissey.kiev.ua і ми організуємо поставку у Житомир, Біла Церква, Ужгород та інші міста. Книги по рубриках: Земельне право. Екологічне право, Кулінарія. Кулінарні книги, Іноземні мови або інший аналог оригінальних виробів від виробника, можна вибрати та купити з широкого вибору виробів. Спеціальна пропозиція купити Шість багряних журавлів. Елізабет Лім. Видавництво РМ (ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ) на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.