Одиссей +380444960470

Обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення в умовах ринку землі з 01.01.2024. Особливості земельних відносин в умовах воєнного стану. Видавничий дім "Професіонал"


Оцінити:
Найбільш складний аспект у триваючий земельній реформі в Україні — запуск ринку земель сільськогосподарського призначення. В Україні це дуже складна, можна сказати болюча тема; все, що пов’язане з землею такого призначення, носить дуже сакральний характер через історичну спадщину та генетичну національну пам’ять негативного спрямування. Тобто це було і є проблемою й без супутніх ускладнень, які пов’язані із війною та правовим режимом воєнного стану. У цьому виданні намагаємось без зайвих емоцій надати інформацію про історію земельної реформи, поточну інформацію про правове регулювання ринку землі с/г призначення із 01.01.2024 року, а також про реальні земельні відносини в Україні під час дії воєнного стану. Інформація, що надається, базується на наявному правовому регулюванні вказаних відносин станом на кінець 2023 року та екстраполяції вимог чинного законодавства на період після спливу строків п. 15 Перехідних положень Земельного кодексу України, які визначали мораторій на обіг земель с/г призначення для юридичних осіб, а також вимог п.п. 27, 271, 28 Перехідних положень Земельного кодексу України, які визначають особливості земельних відносин та ринку земель с/г призначення у воєнний час та після його скасування. Видання буде корисне для здобувачів юридичної освіти та їх викладачів, чинних суб’єктів земельних відносин, бажаючих придбати земельні ділянки с/г призначення, широкого кола інших зацікавлених читачів.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення в умовах ринку землі з 01.01.2024. Особливості земельних відносин в умовах воєнного стану. Видавничий дім "Професіонал" придбати за найкращою вартістю в книжковому магазині odissey.kiev.ua зі своєчасною доставкою по Україні. Наберіть нашому консультанту у книжковому магазині odissey.kiev.ua і ми зробимо поставку у Хмельницький, Полтава, Луцьк та інші регіони країни. Книги по рубриках: Екологія, Шопінг, путівники по магазинах, Давні мови або інший аналог доступних товарів від виробника, зручно придбати з величезного асортименту товарів. Краща пропозиція купити Обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення в умовах ринку землі з 01.01.2024. Особливості земельних відносин в умовах воєнного стану. Видавничий дім "Професіонал" на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.