Одиссей +380444960470

Вавилон. Прихована історія. Ребекка Кван. ЖоржНайкращий роман за версією премій Nebula і Locus. Історичне епічне фентезі про студентські революції, колоніальний спротив та використання мови й перекладу як інструмента домінування імперії.

1828 рік. Робіна Свіфта, осиротілого через спалах холери в Кантоні, забирає в Лондон загадковий професор Ловелл. Там Робін роками навчається латини, давньогрецької та китайської, готуючись одного дня вступити до престижного Королівського інституту перекладу Оксфордського університету, також відомого як Вавилон. Вежа та її студенти — це світовий центр перекладу, і, що важливіше, магії. Сріблярство — мистецтво проявлення значеннєвих втрат у перекладі за допомогою срібних зливків. Саме завдяки сріблярству британці здобули нечувану силу, бо ж таємне ремесло допомагає імперії в колоніальних прагненнях. Для Робіна Оксфорд — це утопія, присвячена пошуку знання. Але знання кориться владі, і як китайський хлопчик, що виріс у Британії, він розуміє, що служити Вавилону означає зрадити свою батьківщину...

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Вавилон. Прихована історія. Ребекка Кван. Жорж вибрати за виправданою вартістю в книжковому інтернет каталозі Одіссей з швидкою доставкою по Києву. Наберіть продавцю у книжковому інтернет каталозі Одіссей і ми організуємо поставку у Дніпропетровськ, Чернівці, Мелітополь та інші регіони. Книги по рубриках: Міжнародне право, Громадські науки, Прикладні науки. Техніка або інший аналог вигідних товарів від виробника, можна вибрати з великого вибору товарів. Спеціальна пропозиція купити Вавилон. Прихована історія. Ребекка Кван. Жорж на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.