Одиссей +380444960470

Довбуш. Гідність або забуття

Довбуш. Гідність або забуття

Довбуш. Гідність або забуття
Довбуш. Гідність або забуття

Рейтинг:
Оцінити:
Новелізація наймасштабнішого українського блокбастера

Україна, XVIII століття. Серед польської шляхти ширяться панічні настрої, адже в Карпатах — повстання невдоволених селян. Поляки називають їх розбійниками, а для українців це справжні народні герої. Очолює повстанців невловимий Олекса Довбуш, проголошений самими поляками князем Чорногори.

Вже не раз польські пани відряджали в карпатські ліси свої загони, та жодного разу їм не вдалося схопити чи вбити Олексу. Здається, що сама смерть обходить воїна стороною. Але що це — прадавня українська магія чи відчайдушна вдача? Доля неначе випробовує ватажка опришків — цього разу на винищення непокірних українців відправлене ціле військо. Чи зможе Довбуш відстояти свою землю та повернути українцям волю?

Це — українська земля, і у ворога є лише два шляхи — відступити або бути знищеним.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Довбуш. Гідність або забуття купити за виправданою ціною в каталозі книг Одіссей зі своєчасною доставкою у всі міста України. Зателефонуйте менеджеру у каталозі книг Одіссей і ми доставимо у Львів, Ужгород, Дніпропетровськ та інші регіони країни. Книги по рубриках: Англійська мова, Любовні романи, Машинобудування або інший аналог кращих виробів від виробника, можна купити з великого вибору виробів. Найкраща пропозиція купити Довбуш. Гідність або забуття на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.