Одиссей +380444960470

Довбуш. Гідність або забуття. Василь Карп’юк. Клуб Сімейного ДозвілляНовелізація наймасштабнішого українського блокбастера

Україна, XVIII століття. Серед польської шляхти ширяться панічні настрої, адже в Карпатах — повстання невдоволених селян. Поляки називають їх розбійниками, а для українців це справжні народні герої. Очолює повстанців невловимий Олекса Довбуш, проголошений самими поляками князем Чорногори.

Вже не раз польські пани відряджали в карпатські ліси свої загони, та жодного разу їм не вдалося схопити чи вбити Олексу. Здається, що сама смерть обходить воїна стороною. Але що це — прадавня українська магія чи відчайдушна вдача? Доля неначе випробовує ватажка опришків — цього разу на винищення непокірних українців відправлене ціле військо. Чи зможе Довбуш відстояти свою землю та повернути українцям волю?

Це — українська земля, і у ворога є лише два шляхи — відступити або бути знищеним.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Довбуш. Гідність або забуття. Василь Карп’юк. Клуб Сімейного Дозвілля підібрати і замовити за нормальною ціною в інтернет магазині книг odissey.kiev.ua зі зручною доставкою у всі регіони України. Зателефонуйте консультанту у інтернет магазині книг odissey.kiev.ua і ми організуємо поставку у Кременчук, Харків, Дніпропетровськ та інші регіони країни. Книги по рубриках: Іноземні мови, Астрономія та космонавтика, В`єтнамська мова або інший аналог унікальних виробів від виробника, можна підібрати і замовити з широкого вибору продукції. Спеціальна пропозиція купити Довбуш. Гідність або забуття. Василь Карп’юк. Клуб Сімейного Дозвілля на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.