Одиссей +380444960470

ОКР. Робочий зошит. Як позбутися нав’язливих думок та компульсивної поведінки. Покрокова інструкція. Скотт Гранет. Науковий світ


Оцінити:
 Приборкайте ОКР та поверніть собі контроль над життям! У цій книзі представлені перевірені техніки, які разом з ефективними вправами допоможуть усім, хто страждає від нав'язливих думок та компульсивної поведінки, знову знайти контроль над своїм життям. Книга підтримає та направить вас у самостійній роботі з різними проявами ОКР за допомогою методів КПТ, експозиційної терапії, практик усвідомленості, а також безлічі дієвих інструментів, вправ, реальних історій та порад. Обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) може проявлятися по-різному, але, поза сумнівами, найкращим захистом від його впливу є дія. У цьому посібнику описані терапевтичні техніки з доведеною ефективністю, а також представлені дієві вправи та інструменти, необхідні для боротьби з нав’язливими думками та компульсивною поведінкою. Представлені тут стратегії допоможуть усім, хто страждає від різних нав’язливих станів, упоратися з проявами ОКР. Книга є зручним посібником для самостійної роботи та поєднує когнітивно-поведінкову терапію, метод експозиції та запобігання ритуалам, а також практики усвідомленості в один простий покроковий план роботи. СТРУКТУРА КНИГИ Вступ допоможе познайомитися з основними методами лікування, такими як КПТ, експозиційна терапія та практики усвідомленості. Вправи, опитувальники, контрольні списки та питання для роздумів представляють практичний та персоналізований підхід до лікування ОКР. Реальні історії та приклади пацієнтів, які особисто зіткнулися з ОКР, підтримають читача на шляху до лікування.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
ОКР. Робочий зошит. Як позбутися нав’язливих думок та компульсивної поведінки. Покрокова інструкція. Скотт Гранет. Науковий світ підібрати за нормальною ціною в інтернет каталозі літератури Одіссей з швидкою доставкою по Києву. Зателефонуйте експерту у інтернет каталозі літератури Одіссей і ми зробимо доставку у Кривий Ріг, Хмельницький, Запоріжжя та інші регіони країни. Книги по рубриках: Психологія, Іспанська мова, Гумор. Комікси або інший аналог оригінальних виробів від виробника, можна підібрати з багатого вибору продукції. Найкраща пропозиція купити ОКР. Робочий зошит. Як позбутися нав’язливих думок та компульсивної поведінки. Покрокова інструкція. Скотт Гранет. Науковий світ на сайті odissey.kiev.ua або за номером (066) 459 01 41.