Одиссей +380444960470

Майдан. Таємні файли. Капранови. Зелений пес

Майдан. Таємні файли. Капранови. Зелений пес

Оцінити:
Настав час дізнатися правду про Майдан.
У Революції брали участь мільйони, але шо насправді сталося тоді, й досі залишається таємницею.
Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці? Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса і Харків?
Герої цього журналістського розслідування не тільки ті, хто стояв на сцені, але й ті, хто ховався за лаштунками, хто їздив до Януковича і хто сперечався з Європою, захоплював адмінбудівлі, сидів у буцегарнях, а також воював, лікував, працював для того, щоб Революція перемогла.
Відповідно до ст. 42 Закот України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» автори та видавці не несуть відповідальності за зміст прямої мови героїв розслідування та цитат зі ЗМІ. Автори дякують сайту «Українська правда» за багаторічний архів, без якого це розслідування не було б можливим.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Майдан. Таємні файли. Капранови. Зелений пес придбати за нормальною вартістю в онлайн магазині літератури odissey.kiev.ua зі своєчасною доставкою у будь-який куточок Києва та України). Зателефонуйте нашому фахівцеві у онлайн магазині літератури odissey.kiev.ua і ми доставимо у Нікополь, Павлоград, Чернігів та інші регіони країни. Книги по рубриках: Релігії. Релігієзнавство, Основи бізнесу, Містика. Жахи або інший аналог вигідних товарів від виробника, зручно придбати з великого вибору товарів. Приваблива пропозиція купити Майдан. Таємні файли. Капранови. Зелений пес на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.