Одиссей +380444960470

Розмови з Богом. Книга 1. Ніл Дональд Волш. Terra Incognita


Оцінити:
Ця книга - перша з трилогії - своєрідний діалог автора з Богом, зафіксований на папері, "новітнє слово Боже про природу речей". Простою мовою, у формі запитань і відповідей, тут розповідається про найважливіші істини та особисті людські проблеми: життєве призначення, стосунки і любов, добро і зло, вину і гріх, прощення і спасіння, дорогу до Бога і дорогу до пекла.

Тут відверто йде мова про секс, владу, гроші, дітей, шлюб, розлучення, здоров'я, про те, що таке війна і мир, знання і невігластво, радість і смуток, про видиме й невидиме, правду й неправду. Все, що ви коли-небудь хотіли запитати у Бога, але не наважувались - тепер у цій книзі!

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Розмови з Богом. Книга 1. Ніл Дональд Волш. Terra Incognita вибрати за вигідною вартістю в книжковому інтернет магазині Одіссей з оперативною доставкою у всі регіони України. Наберіть фахівцеві у книжковому інтернет магазині Одіссей і ми зробимо доставку у Житомир, Кривий Ріг, Рівне та інші куточки країни. Книги по рубриках: Бізнес-додатки, Давні мови, Книги для батьків або інший аналог доступних виробів від виробника, зручно вибрати з великого асортименту товарів. Краща пропозиція купити Розмови з Богом. Книга 1. Ніл Дональд Волш. Terra Incognita на сайті odissey.kiev.ua або за номером (066) 459 01 41.