Одиссей +380444960470

Докази і доказування в кримінальному судочинстві: основні поняття інституту доказів, види доказів в кримінальному судочинстві, особливості засобів доказування, особливості доказування під час воєнного стану, актуальна судова практика


Оцінити:
Пропоноване видання містить теоретичні, законодавчі та практичні матерівали стосовно доказів та доказування у кримінальному провадженні в Україні. Розглядаються основні правові засади кримінального провадження, основні поняття інституту доказів, види доказів в кримінальному процесі, особливості засобів доказування, порівняння з іншими видами провадження, особливості доказування під час воєнного стану, актуальна судова практика.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Докази і доказування в кримінальному судочинстві: основні поняття інституту доказів, види доказів в кримінальному судочинстві, особливості засобів доказування, особливості доказування під час воєнного стану, актуальна судова практика підібрати і замовити за хорошою ціною в каталозі книг odissey.kiev.ua з оперативною доставкою у всі міста України. Наберіть менеджеру у каталозі книг odissey.kiev.ua і ми організуємо доставку у Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Тернопіль та інші міста. Книги по рубриках: Середня школа, Пізнавальна, література, що розвиває, Багатомовні словники та довідники або інший аналог якісних виробів від виробника, зручно підібрати і замовити з багатого вибору товарів. Вигідна пропозиція купити Докази і доказування в кримінальному судочинстві: основні поняття інституту доказів, види доказів в кримінальному судочинстві, особливості засобів доказування, особливості доказування під час воєнного стану, актуальна судова практика на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.