Одиссей +380444960470

Гра Ендерра. Кард, Орсон Скотт. Брайт Букс.

Гра Ендерра. Кард, Орсон Скотт. Брайт Букс.

Рейтинг:
Оценить:
Дія роману відбувається 2135 року. Людство пережило два вторгнення інопланетної раси, вціліло лише дивом і тепер готується до нового вторгнення. Для пошуку пілотів і командирів, здатних очолити боротьбу, засновують військову школу, куди скеровують найталановитіших дітей. Серед них - Ендрю Віггін, майбутній полководець Міжнародного флоту Землі і єдина надія людства на порятунок.

За Ендрю Віггіном спостерігають від народження. У шестирічному віці його забирають із сім'ї і відправляють на навчання в військову школу, що розташована в поясі астероїдів Сонячної системи. Опановуючи мистецтво війни, долаючи труднощі агресивного колективу та підступність власних наставників, росте майбутня надія людства. Значно раніше ніж його однолітки закінчивши військову школу, Ендер (так його ласкаво називала старша сестра) поступає в Командну школу. Там під керівництвом найкращих земних тактиків, використовуючи надпотужні комп'ютери, молодий Віггін продовжує навчання, граючись у свою гру. Гру Ендера…

Книга надходить у продаж одночасно з виходом на екрани кінотеатрів однойменного фільму, знятого на основі роману.

Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Гра Ендерра. Кард, Орсон Скотт. Брайт Букс. выбрать и заказать по лучшей стоимости в онлайн магазине литературы odissey.kiev.ua с удобной доставкой в любой уголок Украины. Напишите специалисту в онлайн магазине литературы odissey.kiev.ua и мы совершим поставку в Черкассы, Полтава, Ивано-Франковск и другие уголки страны. Книги по рубрикам: Психология, Стандартизация. Сертификация. Управление качеством, Греческий язык или другой аналог доступных товаров от производителя, можно выбрать и заказать из широкого выбора изделий. Самое лучшее предложение, купить Гра Ендерра. Кард, Орсон Скотт. Брайт Букс. на сайте odissey.kiev.ua или по номеру (093) 720 91 82.