Одиссей +380444960470

Право на житло для військовослужбовців: житлове забезпечення військовослужбовців. Копотун І. М. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У відповідності до фундаментального конституційного принципу ст. 47 Основного Закону України кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону. Так виглядають ідеальні правовідносини. При цьому військовослужбовці (як носії особливого соціального статусу) є зазвичай громадяни України, які проходять дійсну військову службу у складі Збройних сил України та інших військ відповідно до Закону України. Пропоноване видання визначає основні питання щодо реалізації житлових прав військовослужбовців України, правове регулювання зазначених правовідносин та актуальну судову практику із захисту порушених прав та зловживань у цій сфері. Ця збірка буде в нагоді здобувачам правової освіти та їх викладачам, суб’єктам реалізації прав на житло для військовослужбовців, практикуючим спеціалістам, а також іншим зацікавленим і вдумливим читачам.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Право на житло для військовослужбовців: житлове забезпечення військовослужбовців. Копотун І. М. Центр учбової літератури підібрати і купити за виправданою ціною в інтернет каталозі літератури Одіссей з швидкою доставкою по Україні. Зателефонуйте менеджеру у інтернет каталозі літератури Одіссей і ми зробимо доставку у Хмельницький, Черкаси, Павлоград та інші регіони країни. Книги по рубриках: Конституційне (державне) право. Адміністративне право, Пізнавальна, література, що розвиває, Сентиментальна література або інший аналог унікальних товарів від виробника, можна підібрати і купити з великого вибору виробів. Найкраща пропозиція купити Право на житло для військовослужбовців: житлове забезпечення військовослужбовців. Копотун І. М. Центр учбової літератури на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.