Одиссей +380444960470

Он. Она. Они. Вместе. Путь от понимания себя к построению гармоничных отношений. Оксана Королович. Видавництво Ростислава Бурлаки


Оцінити:
 Оксана Королович, психолог із 25-річним досвідом, представляє "Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків", доволі нестандартне видання, яке об'єднує чотири книжки в одну. Такий системний підхід не тільки дає змогу дати читачеві відповіді на безліч запитань, які його цікавлять, а й навчає його бачити й усвідомлювати закономірності та принципи побудови стосунків. Кожна з чотирьох книжок - це ще один крок на шляху до розуміння себе, своїх справжніх бажань і почуттів і до розуміння інших людей, їхніх мотивів і вчинків. Пройшовши цей шлях, ви навчитеся чути й розуміти не тільки себе, а й партнера, свідомо будуючи стосунки, змінюючи себе і своє життя на краще. Оксана Королович - психологиня PhD, психотерапевтка в системному підході, є навчальною тренеркою та супервізоркою. Має 25 років досвіду в галузях системно-сімейної психології, травматерапії та тілесно-орієнтованої терапії, трансперсональної психології, а також психології стосунків, крім того, жіночої та чоловічої психології. Заснувала заклад "Територія розвитку та освіти від Оксани Королович", є співзасновницею та президенткою Громадської організації "Міжнародна спільнота жінок "Лагерта"". Крім того, вдова офіцера ЗСУ та мати трьох дітей, є членкинею Національної психологічної асоціації.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Он. Она. Они. Вместе. Путь от понимания себя к построению гармоничных отношений. Оксана Королович. Видавництво Ростислава Бурлаки підібрати за доступною вартістю в магазині книг odissey.kiev.ua з швидкою доставкою у всі регіони України. Наберіть співробітнику у магазині книг odissey.kiev.ua і ми організуємо поставку у Полтава, Кривий Ріг, Нікополь та інші регіони. Книги по рубриках: Драматургія, Інші галузі права, Американська мова або інший аналог унікальних товарів від виробника, зручно підібрати з великого вибору продукції. Краща пропозиція купити Он. Она. Они. Вместе. Путь от понимания себя к построению гармоничных отношений. Оксана Королович. Видавництво Ростислава Бурлаки на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.