Одиссей +380444960470

Интимный дневник девушки по вызову. Єва Бергер.


Оцінити:
Нікі спіткала доля сотень дівчат, які щороку приїжджають у велике місто, щоб вступити до вишу - вона провалила вступні іспити і вирішила зайнятися найдавнішою професією. Так, вона повія! Нікі переконана, що її робота - це спосіб отримати легкі гроші і масу задоволення.

Вона записує найяскравіші та найцікавіші сексуальні пригоди до свого інтимного щоденника, розмірковує про сенс життя й особистості своїх клієнтів, не надто засмучуючись через рід своїх занять.

Так було до того моменту, поки вона не познайомилася з Семом - хлопцем, до якого у дівчини спалахують почуття, і Нікі вже майже готова кинути свою роботу, як з'ясовується, що вона - лише річ у руках досвідченого сутенера, який продав дівчину в сексуальне рабство. Чим закінчиться ця історія? Чи вдасться Сему врятувати свою подругу? Дізнайтеся, як змінюється світогляд елітної дівчини за викликом, коли вона зустрічає на своєму шляху справжнє кохання.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Интимный дневник девушки по вызову. Єва Бергер. підібрати і замовити за нормальною ціною в книжковому інтернет каталозі odissey.kiev.ua зі своєчасною доставкою по Києву. Наберіть нашому співробітнику у книжковому інтернет каталозі odissey.kiev.ua і ми доставимо у Дніпродзержинськ, Ужгород, Чернігів та інші регіони. Книги по рубриках: Митне право, Книги для батьків, Початкова школа або інший аналог приємних виробів від виробника, можна підібрати і замовити з багатого вибору продукції. Вигідна пропозиція купити Интимный дневник девушки по вызову. Єва Бергер. на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.