Одиссей +380444960470

365 порад на перший рік життя вашої дитини. Євгеній Комаровський. КлінікомУсе, що відбувається з вашою дитиною, - реальний привід для хвилювань і сумнівів. Не дивно, що батьківство - це вічний пошук відповідей на питання, а найбільш тривожним виявляється перший рік життя, коли потреба в доброму слові й гарній пораді - максимальна! Ця книжка продовжує улюблену багатьма серію `Бібліотека доктора Комаровського`. Вчіться, радійте, робіть чудові відкриття, усміхайтеся! Адже написана ця книжка для того, щоб зменшити ймовірність помилок, щоб перший рік життя дитини не перетворився на подвиг і не став важким випробуванням для мами і тата. Тут ви знайдете найрізноманітніші поради на всі 365 перших днів з малюком, актуальність, надійність і ефективність яких підтверджено сучасною медичною наукою і багаторічним досвідом автора.


Ця книга є у продажу російською мовою під назвою 365 советов на первый год жизни вашего ребенка. Комаровський Євген Олегович. Клініком

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
365 порад на перший рік життя вашої дитини. Євгеній Комаровський. Клініком підібрати і замовити за доступною ціною в книжковому каталозі Одіссей з оперативною доставкою по Києву та всій Україні. Наберіть нашому співробітнику у книжковому каталозі Одіссей і ми зробимо доставку у Луцьк, Тернопіль, Дніпропетровськ та інші регіони. Книги по рубриках: Літературознавство, Торгівля. Продажі, Бухгалтерський облік. Аудит або інший аналог вигідних товарів від виробника, зручно підібрати і замовити з великого вибору виробів. Спеціальна пропозиція купити 365 порад на перший рік життя вашої дитини. Євгеній Комаровський. Клініком на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.