Одиссей +380444960470

Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Рейтинг:
Оцінити:
 Українська відьма може дивувати вас нескінченно, оскільки за багатьма параметрами докорінно відрізняється і від російських, і від європейських відьм!

 

Хто така українська відьма? Що ви про неї знаєте? Запевняю вас, майже нічого! Так склалося, що в Україні про закордонних відьом знають набагато більше, ніж про власних.

У цій книзі я спробувала відтворити образ української відьми від ХІ до кінця ХХ століття. Осягнути, чим вона відрізняється від своїх закордонних «сестер», в чому її унікальність і своєрідність.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс підібрати і купити за хорошою ціною в онлайн магазині літератури Одіссей зі зручною доставкою у будь-який куточок Києва. Наберіть менеджеру у онлайн магазині літератури Одіссей і ми організуємо доставку у Тернопіль, Дніпродзержинськ, Миколаїв та інші регіони країни. Книги по рубриках: Новинки категорії, Менеджмент, Арабська мова або інший аналог якісних виробів від виробника, можна підібрати і купити з широкого асортименту продукції. Приваблива пропозиція купити Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.