Одиссей +380444960470

Книга: Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Книга: Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Книга: Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Рейтинг:
Оцінити:
 Українська відьма може дивувати вас нескінченно, оскільки за багатьма параметрами докорінно відрізняється і від російських, і від європейських відьм!

 

Хто така українська відьма? Що ви про неї знаєте? Запевняю вас, майже нічого! Так склалося, що в Україні про закордонних відьом знають набагато більше, ніж про власних.

У цій книзі я спробувала відтворити образ української відьми від ХІ до кінця ХХ століття. Осягнути, чим вона відрізняється від своїх закордонних «сестер», в чому її унікальність і своєрідність.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс вибрати та придбати за вигідною вартістю в книжковому онлайн магазині Одіссей зі зручною доставкою у всі міста України. Напишіть фахівцеві у книжковому онлайн магазині Одіссей і ми зробимо доставку у Маріуполь, Ужгород, Мелітополь та інші міста. Книги по рубриках: Подарунки дітям, Хірургія, Автотранспорт або інший аналог вигідних виробів від виробника, можна вибрати та придбати з великого вибору виробів. Краща пропозиція купити Книга: Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс на сайті odissey.kiev.ua або за номером (066) 459 01 41.