Одиссей +380444960470

Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс Українська відьма може дивувати вас нескінченно, оскільки за багатьма параметрами докорінно відрізняється і від російських, і від європейських відьм!

 

Хто така українська відьма? Що ви про неї знаєте? Запевняю вас, майже нічого! Так склалося, що в Україні про закордонних відьом знають набагато більше, ніж про власних.

У цій книзі я спробувала відтворити образ української відьми від ХІ до кінця ХХ століття. Осягнути, чим вона відрізняється від своїх закордонних «сестер», в чому її унікальність і своєрідність.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс підібрати і купити за доступною ціною в каталозі книг Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок України. Наберіть менеджеру у каталозі книг Одіссей і ми організуємо доставку у Черкаси, Харків, Одеса та інші міста. Книги по рубриках: Іноземні мови, Релігії. Езотерика. Окультизм, Записки мандрівників, мемуари, дослідження або інший аналог приємних виробів від виробника, можна підібрати і купити з багатого асортименту продукції. Найкраща пропозиція купити Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.