Одиссей +380444960470

Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс

Рейтинг:
Оцінити:
 Українська відьма може дивувати вас нескінченно, оскільки за багатьма параметрами докорінно відрізняється і від російських, і від європейських відьм!

 

Хто така українська відьма? Що ви про неї знаєте? Запевняю вас, майже нічого! Так склалося, що в Україні про закордонних відьом знають набагато більше, ніж про власних.

У цій книзі я спробувала відтворити образ української відьми від ХІ до кінця ХХ століття. Осягнути, чим вона відрізняється від своїх закордонних «сестер», в чому її унікальність і своєрідність.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс вибрати та замовити за реальною вартістю в книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua зі зручною доставкою по Києву. Зателефонуйте менеджеру у книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua і ми організуємо доставку у Маріуполь, Черкаси, Дніпродзержинськ та інші регіони країни. Книги по рубриках: Громадські науки, Російська мова як іноземна, Новинки категорії або інший аналог приємних товарів від виробника, зручно вибрати та замовити з величезного асортименту виробів. Приваблива пропозиція купити Українська відьма. Хто вона? Лада Лузіна. Скай Хорс на сайті odissey.kiev.ua або за номером (066) 459 01 41.