Одиссей +380444960470

Англійська мова за 4 тижні. Рівень 2. Інтенсивний курс англійської мови з електронним аудіододатком. Навчальна книга – Богдан


Оцінити:
Посібник є продовженням попереднього видання “Англійська мова за 4 тижні”. Запропонований інтенсивний курс англійської мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам’яті англійську лексику і повторити граматику. До посібника додається аудіододаток із записами всіх діалогів.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Англійська мова за 4 тижні. Рівень 2. Інтенсивний курс англійської мови з електронним аудіододатком. Навчальна книга – Богдан замовити за хорошою ціною в інтернет каталозі книг Одіссей зі своєчасною доставкою по Києву та всій Україні. Наберіть продавцю у інтернет каталозі книг Одіссей і ми зробимо поставку у Маріуполь, Біла Церква, Нікополь та інші міста. Книги по рубриках: Угорська мова, Релігії. Релігієзнавство, Паперові подарункові пакети або інший аналог кращих виробів від виробника, зручно замовити з багатого вибору виробів. Приваблива пропозиція купити Англійська мова за 4 тижні. Рівень 2. Інтенсивний курс англійської мови з електронним аудіододатком. Навчальна книга – Богдан на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.