Одиссей +380444960470

Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля

Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля

Рейтинг:
Оцінити:
• Подарункове видання, збільшений формат, закладка-лясе
• Неймовірні кольорові ілюстрації
• Передмова Брайана Герберта
• Карта світу Дюни

«Дюна» зробила Френка Герберта відомим на весь світ і, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів», виборола престижні літературні нагороди: премію Г’юґо і премію Неб’юла в категорії «Найкращий роман», премію SFinks як «Книга року», неодноразове визнання від журналу «Локус» у категорії «Найкращий роман усіх часів». Ця культова сага — про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про ціну справедливості і вибір шляху.

В оформленні видання використано обкладинку, ілюстрації, а також карту на форзаці з ексклюзивного видання до 50-річчя «Дюни» від Folio Society.

Меланж, або прянощі, — найцінніша і найрідкісніша речовина у всесвіті, яка може все: від подовження життя до сприяння міжзоряним подорожам. І знайти її можна лише на одній планеті — непривітному пустельному Арракісі. Той, хто володарює на Арракісі, контролює прянощі. А хто контролює прянощі — керує всесвітом. Коли Імператор позбавляє клан Харконненів звання правлячого і віддає цей титул Атрідам, Харконнени вбивають герцога Лето Атріда. Його син Пол і наложниця Джессіка тікають у пустелю. Щоб помститися за батька і відвоювати планету в Харконненів, Пол має здобути довіру фрименів — корінних мешканців Арракіса — і повести крихітну армію проти незліченних сил супротивника.

Френк Герберт — американський письменник-фантаст, найбільше відомий як творець «Дюни» та її продовжень. Хоча Герберт став відомим як автор наукової фантастики, він також був журналістом, фотографом, новелістом, книжковим рецензентом, екологічним консультантом та лектором. Дві екранізації роману «Дюна» вийшли у 1984 та 2000 роках. Готується новий фільм, режисером якого став Дені Вільньов.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля придбати за адекватною вартістю в книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua з оперативною доставкою по Києву. Наберіть консультанту у книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua і ми зробимо поставку у Львів, Кам`янець-Подільський, Одеса та інші куточки країни. Книги по рубриках: Подарунки для всієї родини, Праця. Економіка праці, Давні мови або інший аналог вигідних товарів від виробника, можна придбати з великого вибору виробів. Найкраща пропозиція купити Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.