Одиссей +380444960470

Книга: Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля

Книга: Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля

Рейтинг:
Оцінити:
• Подарункове видання, збільшений формат, закладка-лясе
• Неймовірні кольорові ілюстрації
• Передмова Брайана Герберта
• Карта світу Дюни

«Дюна» зробила Френка Герберта відомим на весь світ і, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів», виборола престижні літературні нагороди: премію Г’юґо і премію Неб’юла в категорії «Найкращий роман», премію SFinks як «Книга року», неодноразове визнання від журналу «Локус» у категорії «Найкращий роман усіх часів». Ця культова сага — про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про ціну справедливості і вибір шляху.

В оформленні видання використано обкладинку, ілюстрації, а також карту на форзаці з ексклюзивного видання до 50-річчя «Дюни» від Folio Society.

Меланж, або прянощі, — найцінніша і найрідкісніша речовина у всесвіті, яка може все: від подовження життя до сприяння міжзоряним подорожам. І знайти її можна лише на одній планеті — непривітному пустельному Арракісі. Той, хто володарює на Арракісі, контролює прянощі. А хто контролює прянощі — керує всесвітом. Коли Імператор позбавляє клан Харконненів звання правлячого і віддає цей титул Атрідам, Харконнени вбивають герцога Лето Атріда. Його син Пол і наложниця Джессіка тікають у пустелю. Щоб помститися за батька і відвоювати планету в Харконненів, Пол має здобути довіру фрименів — корінних мешканців Арракіса — і повести крихітну армію проти незліченних сил супротивника.

Френк Герберт — американський письменник-фантаст, найбільше відомий як творець «Дюни» та її продовжень. Хоча Герберт став відомим як автор наукової фантастики, він також був журналістом, фотографом, новелістом, книжковим рецензентом, екологічним консультантом та лектором. Дві екранізації роману «Дюна» вийшли у 1984 та 2000 роках. Готується новий фільм, режисером якого став Дені Вільньов.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля вибрати за кращою ціною в книжковому каталозі Одіссей з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва. Зателефонуйте консультанту у книжковому каталозі Одіссей і ми привеземо у Запоріжжя, Полтава, Одеса та інші міста. Книги по рубриках: Харчова промисловість та громадське харчування, В`єтнамська мова, Право загалом. Історія та теорія держави та права або інший аналог кращих товарів від виробника, зручно вибрати з великого асортименту товарів. Найкраща пропозиція купити Книга: Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.