Одиссей +380444960470

Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля

Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля

Рейтинг:
Оценить:
• Подарункове видання, збільшений формат, закладка-лясе
• Неймовірні кольорові ілюстрації
• Передмова Брайана Герберта
• Карта світу Дюни

«Дюна» зробила Френка Герберта відомим на весь світ і, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів», виборола престижні літературні нагороди: премію Г’юґо і премію Неб’юла в категорії «Найкращий роман», премію SFinks як «Книга року», неодноразове визнання від журналу «Локус» у категорії «Найкращий роман усіх часів». Ця культова сага — про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про ціну справедливості і вибір шляху.

В оформленні видання використано обкладинку, ілюстрації, а також карту на форзаці з ексклюзивного видання до 50-річчя «Дюни» від Folio Society.

Меланж, або прянощі, — найцінніша і найрідкісніша речовина у всесвіті, яка може все: від подовження життя до сприяння міжзоряним подорожам. І знайти її можна лише на одній планеті — непривітному пустельному Арракісі. Той, хто володарює на Арракісі, контролює прянощі. А хто контролює прянощі — керує всесвітом. Коли Імператор позбавляє клан Харконненів звання правлячого і віддає цей титул Атрідам, Харконнени вбивають герцога Лето Атріда. Його син Пол і наложниця Джессіка тікають у пустелю. Щоб помститися за батька і відвоювати планету в Харконненів, Пол має здобути довіру фрименів — корінних мешканців Арракіса — і повести крихітну армію проти незліченних сил супротивника.

Френк Герберт — американський письменник-фантаст, найбільше відомий як творець «Дюни» та її продовжень. Хоча Герберт став відомим як автор наукової фантастики, він також був журналістом, фотографом, новелістом, книжковим рецензентом, екологічним консультантом та лектором. Дві екранізації роману «Дюна» вийшли у 1984 та 2000 роках. Готується новий фільм, режисером якого став Дені Вільньов.


Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля приобрести по доступной стоимости в онлайн магазине литературы odissey.kiev.ua с оперативной доставкой по Украине. Наберите нашему специалисту в онлайн магазине литературы odissey.kiev.ua и мы организуем доставку в Ужгород, Белая Церковь, Херсон и другие уголки страны. Книги по рубрикам: Вьетнамский язык, Уголовное право, Фольклор или другой аналог лучших товаров от производителя, можно приобрести из обширного выбора изделий. Заманчивое предложение, купить Дюна (Тверда+ Суперобкладинка) Френк Герберт. Клуб Сімейного Дозвілля на сайте Одиссей или по номеру (093) 720 91 82.