Одиссей +380444960470

147 побачень. Як я шукала собі пару і що з того вийшло. Хакова Р.ВСЕ ЩЕ В ПОШУКАХ КОХАННЯ/ГАРМОНІЇ/СЕБЕ?
Стародавня мудрість свідчить, що у кожного в цьому світі є ідеальна друга половинка. Але світ великий, а часу в нас не багато. Хочеться любові та розуміння тут і зараз. Давно минули часи, коли пару собі знаходили на світських балах і котильйонах, а принцеси не чекають своїх принців у високих неприступних вежах. Юні леді беруть ініціативу у свої руки і самостійно вирушають на пошуки долі.
 
В епоху технічного прогресу, всесвітньої павутини та інших благ цивілізації є набагато більше можливостей для знайомства. Соцмережі, тематичні сайти та месенджери зводять людей між собою. Разом з цим, психологи кажуть, що не слід сліпо довіряти знайомствам у мережі, а побачення через інтернет не завжди безпечні.
 
СПРОБУЙТЕ НОВЕ, ЩОБ ЗНАЙТИ СВОЄ
Радміла Хакова виросла в консервативній східній родині, тож сам проєкт, що складається з інтернет-знайомств, це вже виклик. "147 побачень. Як я шукала собі пару і що з цього вийшло" - це чистої води експеримент. Радміла склала цілий план: щонайменше три побачення на тиждень, різні профайли в майже 20 мобільних додатках одночасно, листування із сотнями хлопців, нові міста. Як результат: півтори сотні зустрічей, спроби розібратися в собі та зрозуміти, кого саме шукають чоловіки. Крім того, це справжнє викриття звичних стереотипів про сильну та слабку стать.
 
Кому підійде "147 побачень"? Тим, що ще в пошуках себе та кохання; тим, хто знайшов, але ще мучиться сумнівами; тим, кому погано у стосунках. Попри начебто очевидну назву, книжка набагато глибша, ніж здається. Вона не лише про стосунки з чоловіками. Радміла Хакова розповідає насамперед про правильне ставлення до себе і про позитивне сприйняття світу. Прості речі - простою мовою. Купіть "147 побачень. Як я шукала собі пару і що з цього вийшло" - адже це саме те, що вам потрібно зараз!

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
147 побачень. Як я шукала собі пару і що з того вийшло. Хакова Р. вибрати за кращою ціною в магазині книг Одіссей з швидкою доставкою у всі регіони України. Наберіть фахівцеві у магазині книг Одіссей і ми організуємо доставку у Ужгород, Ужгород, Хмельницький та інші регіони країни. Книги по рубриках: Історія, Фармакологія. Токсикологія, Інші галузі права або інший аналог унікальних товарів від виробника, можна вибрати з великого вибору виробів. Приваблива пропозиція купити 147 побачень. Як я шукала собі пару і що з того вийшло. Хакова Р. на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.