Ћдиссей +380444960470

Багатство народів. Дослідження про природу та причини добробуту націй

Багатство народів. Дослідження про природу та причини добробуту націй

Оценить:
Класика економічної думки від одного з найвпливовіших мислителів, економістів та філософів — Адама Сміта.

Адам Сміт першим сформулював концепцію вільного ринку як системи, що не потребує управління чи жорсткого регулювання. На його думку, на вільному ринку кожен керується власними інтересами, але врешті система досягає рівноваги, від якої виграють усі. Сміт увів метафоричне поняття «невидимої руки ринку» — непідконтрольної сили, яка забезпечує гармонію в ринкових відносинах, а також першим порушив питання про розподіл праці та її продуктивність.

Адам Сміт — шотландський філософ та економіст, один із найвпливовіших мислителів і творців сучасної економіки. Народився в 1723 році. Викладав в Единбурзькому університеті й Університеті Ґлазґо.

Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить
Обсуждение: Багатство народів. Дослідження про природу та причини добробуту націй
нет сообщений на этот товар
Вернуться на страницу товара
Новое сообщение
Добавить сообщение  Очистить
В нашем интернет-магазине Вы можете купить книгу Багатство народів. Дослідження про природу та причини добробуту націй в Киеве, Украине: Харьков, Одесса, Днепр, Мариуполь, Львов, Сумы, Чернигов, Черкассы, Черновцы, Хмельницкий, Кропивницкий, Полтава, Кременчуг, Ровно, Ужгород, Ивано-Франковск, Житомир, Тернополь, Николаев, Херсон, Запорожье, Винница, Луцк и других городах Украины.