Одиссей +380444960470

Книга: Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва

Книга: Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва

Оцінити:
Друга книга "Історії України від діда Свирида", що пишеться на вимогу багатьох тисяч читачів відомого facebook-блогера Свирида Опанасовича. Фірмовий стиль автора – суворе дотримання історичної правди, яка, однак, подається у легкій і дотепній формі розповіді сільського дідуся. Змальовані автором історичні події сповнені гумору та тонкої іронії, історичні персонажі живі і жваво між собою спілкуються. То ж, перша книга, видана у 2016 році швидко завоювала велику популярність і отримала захоплені відгуки як з боку широкої читацької аудиторії, так і з боку фахівців-істориків.

Може бути використано як джерело цікавого історичного матеріалу для учнів та студентів. Друга книга охоплює період XI-XIV століття, від Ярослава Мудрого до битви на Синіх Водах.

В тексті зберігаються особливості авторського письма.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва вибрати та придбати за вигідною ціною в книжковому каталозі Одіссей зі своєчасною доставкою по Україні. Напишіть фахівцеві у книжковому каталозі Одіссей і ми організуємо поставку у Павлоград, Нікополь, Маріуполь та інші регіони. Книги по рубриках: Право. Юридичні науки, Психологія, Військова справа. Зброя. Спецслужби або інший аналог оригінальних товарів від виробника, зручно вибрати та придбати з широкого асортименту товарів. Спеціальна пропозиція купити Книга: Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.