Одиссей +380444960470

Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва

Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва

Оцінити:
Друга книга "Історії України від діда Свирида", що пишеться на вимогу багатьох тисяч читачів відомого facebook-блогера Свирида Опанасовича. Фірмовий стиль автора – суворе дотримання історичної правди, яка, однак, подається у легкій і дотепній формі розповіді сільського дідуся. Змальовані автором історичні події сповнені гумору та тонкої іронії, історичні персонажі живі і жваво між собою спілкуються. То ж, перша книга, видана у 2016 році швидко завоювала велику популярність і отримала захоплені відгуки як з боку широкої читацької аудиторії, так і з боку фахівців-істориків.

Може бути використано як джерело цікавого історичного матеріалу для учнів та студентів. Друга книга охоплює період XI-XIV століття, від Ярослава Мудрого до битви на Синіх Водах.

В тексті зберігаються особливості авторського письма.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва підібрати і купити за хорошою ціною в книжковий каталог odissey.kiev.ua з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва. Напишіть нашому консультанту у книжковий каталог odissey.kiev.ua і ми зробимо поставку у Суми, Чернігів, Херсон та інші регіони країни. Книги по рубриках: Громадські науки, Бізнес-додатки, Пізнавальна література для дітей або інший аналог кращих товарів від виробника, зручно підібрати і купити з величезного вибору продукції. Краща пропозиція купити Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.