Одиссей +380444960470

Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва

Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва

Оцінити:
Друга книга "Історії України від діда Свирида", що пишеться на вимогу багатьох тисяч читачів відомого facebook-блогера Свирида Опанасовича. Фірмовий стиль автора – суворе дотримання історичної правди, яка, однак, подається у легкій і дотепній формі розповіді сільського дідуся. Змальовані автором історичні події сповнені гумору та тонкої іронії, історичні персонажі живі і жваво між собою спілкуються. То ж, перша книга, видана у 2016 році швидко завоювала велику популярність і отримала захоплені відгуки як з боку широкої читацької аудиторії, так і з боку фахівців-істориків.

Може бути використано як джерело цікавого історичного матеріалу для учнів та студентів. Друга книга охоплює період XI-XIV століття, від Ярослава Мудрого до битви на Синіх Водах.

В тексті зберігаються особливості авторського письма.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва купити за нормальною ціною в книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва. Зателефонуйте консультанту у книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua і ми зробимо поставку у Чернігів, Бердянськ, Львів та інші куточки країни. Книги по рубриках: Хірургія, Хімія, Поезія або інший аналог унікальних виробів від виробника, зручно купити з багатого вибору виробів. Вигідна пропозиція купити Історія України від діда Свирида. Книга 2. Сілаєва на сайті odissey.kiev.ua або за номером (066) 459 01 41.