Новости
20.06.2017
«Багатомовка» - тематичний українсько-англійсько-німецько-французький фотословничок з БЕЗКОШТОВНИМ мобільним додатком!


Багатомовка. Тематичний українсько-англійсько-німецько-французький фотословничок з мобільним додатком. Вчений кіт

О книге
Код товара: 64381
Автор: Рибенков Б., Єлізаров Ю.
Издательство: Вчений кіт
ISBN: 978-966-97605-0-0
Кол-во страниц: 64
Формат: 60x90/8
Обложка: Мягкая обложка
Год: 2016
182 грн.
«Багатомовка» — це тематичний українсько-англійсько-німецько-французький фотословничок з БЕЗКОШТОВНИМ мобільним додатком, за допомогою якого можна почути, як промовляються слова українською та іноземними мовами.

«Багатомовка» — це трохи незвичайна книга. По-перше, це словничок, який містить більше 500 слів та словосполучень, назв предметів, тварин, машин тощо. Кожне слово ілюструється яскравою фотографією. Слова згруповані за темами (овочі, фрукти, дорожні машини, тощо).

А якщо ви завантажите БЕЗКОШТОВНИЙ мобільний додадок, що пропонуємо ми разом з цією книгою, ви почуєте, як промовляють слова англійці, німці, французи і, звісно, українці.

По-друге, це книжка з картинками. Можна сказати, що «Багатомовка»  — це більше 500 фотографій, підписаних українською та трьома іноземними мовами. Яскраві фотографії «Багатомовки» дуже приваблюють дітлахів, які ще навіть не вміють розмовляти. «Багатомовка» допоможе малюкові сказати перші слова, і, можливо, не тільки сказати, а й прочитати їх рідною мовою.

По-третє, це книжка-іграшка. Ви не можете відірвати дітей від сучасних ґаджетів? Добре! Хай розваги з планшетами та смартфонами стануть корисними. Нехай вони допоможуть вашій дитині вчити іноземні мови. Хтось, мабуть, скаже: «А навіщо моїй дитині аж три іноземні мови?». Але, по-перше, ви можете обрати у мобільному додатку якусь одну мову, чи дві, чи всі три. А взагалі, як кажуть спеціалісти, чим раніше дитина почне вивчати мови, тим простіше їй буде це робити. Крім того, багато знань не буває. І хіба просто не цікаво почути, як каже німець: "Der Walzenzug mit Schaffußbandage!"