Одиссей +380444960470

Гаррі Поттер і прокляте дитя. А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га

Гаррі Поттер і прокляте дитя. А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га

Рейтинг:
Оценить:
Виходу книги «Гаррі Поттер і прокляте дитя» з нетерпінням чекали мільйони фанатів. Восьма книга про Гаррі Поттера по суті справи є сценарієм п’єси. Цього разу праця стала результатом співавторства Джоан Роулінг, Джона Тіффані та Джека Торна. З першої ж постановки 30 липня 2016 року на підмостках театру «Палас» в Лондоні п’єса користується неймовірною популярністю.

Восьма книга про Гаррі Поттера, ти то пак п’єса, освітлює події, що сталися через дев’ятнадцять років, коли пере­можною битвою за Гоґвортс закінчилася сьома частина «поттеріани».

Нелегка справа бути Гаррі Поттером, а надто зараз, коли з героїчного юнака Гаррі став респектабельним трудоголіком, працівником Міністерства магії, а ще дружина та троє дітей-школярів. В той час, коли Поттер веде боретьбу з мину­­лим, його молодший син Албус змушений миритися з тягарем свого знаменитого роду, — спадком, якого він не обирав. В часи, коли минуле зловісно змішується з майбутнім, батьку і сину доведеться пізнати сумну істину: трапляється, що темрява виходить звідти, звідки її ніхто не чекає.
Не тільки шанувальники величної саги, а й всі небайдужі до якісної фєнтезійної прози гідно оцінять продовження улюбленої історії.

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» українською мовою це один з перших та, маємо підстави вважати, найкращих перекладів п’єси у світі після оригінального видання.

Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
code
  Очистить
Обсуждение: Гаррі Поттер і прокляте дитя. А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га
нет сообщений на этот товар
Вернуться на страницу товара
Новое сообщение
code
Добавить сообщение  Очистить
В нашем интернет-магазине Вы можете купить книгу Гаррі Поттер і прокляте дитя. А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га в Киеве, Украине: Харьков, Одесса, Днепр, Мариуполь, Львов, Сумы, Чернигов, Черкассы, Черновцы, Хмельницкий, Кропивницкий, Полтава, Кременчуг, Ровно, Ужгород, Ивано-Франковск, Житомир, Тернополь, Николаев, Херсон, Запорожье, Винница, Луцк и других городах Украины.